Oferta

Naprawa pomp

Naprawa Pomp

Jedną z często wykonywanych usług przez firmę Masz-Zap sp. z o.o. jest naprawa pomp – regeneracja, serwis, naprawy podzespołów, wymiana części. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy szybko i precyzyjnie zlokalizować usterkę a także dokonać właściwego remontu pompy urządzenia, które do nas trafi. Doświadczenie w regeneracji pomp wtryskowych Bosch – usługi firmy Masz-Zap sp. z o.o. na najwyższym poziomie.

Kompleksowe usługi w zakresie remontów pomp:

 • wirowych: odśrodkowych, helikoidalnych, diagonalnych, śmigłowych,
 • wyporowych: tłokowych (nurnikowych), skrzydełkowych, rotacyjnych (zębatych, śrubowych), naprawa pomp specjalnych.

Wykonujemy modernizacje pomp polegające na:

 • przebudowie komory dławicowej związanej z zabudową nowych uszczelnień mechanicznych czołowych w dotychczasowym miejscu pracy pakunku sznurowego,
 • nakładanie powłok kompozytowych w celu zabezpieczenia części pompy przed erozją , korozją, kawitacją w celu poprawienia pracy pompy (tj. wydajność, sprawność).

Najczęściej wykonywanymi częściami zamiennymi do pomp są:

 • nowe wały,
 • tuleje ochronne wałów,
 • tuleje dystansowe,
 • tarcze odciążające stałe i ruchome.

Najczęściej regenerowanymi częściami do pomp są:

 • wirniki,
 • kierownice,
 • korpusy,
 • kasety,
 • korpusy łożyskowe,
 • części uszczelnień mechanicznych.

Naprawa pomp wirowych jedno i wielostopniowych, pomp nurowych, wielotłoczkowych firm takich jak: Ochsner, KSB, Wortinghton, Grupa Powen – Wafapomp, Gabinetta, LEWA, Sigma – Lutin, Hydro-Vacuum, Tofama oraz innych producentów krajowych  i zagranicznych.

Każdorazowo remont lub naprawa pomp wykonywana jest przy użyciu oryginalnych części zamiennych, bądź przy akceptacji klienta – wykonywanych w naszym warsztacie na bazie najlepszych materiałów starając się jednocześnie, by dążenie do obniżenia kosztów usługi nie miało wpływu na pogorszenie jakości wykonywanych robót.
W  naszej  Firmie  remonty i naprawa pomp przeprowadzana jest w  oparciu o DTR oraz opracowane przez nas instrukcje  remontowe  dla  poszczególnych typów pomp na bazie wieloletnich doświadczeń.

Na bazie wieloletniego doświadczenia w remontach i naprawach pomp w chemii ciężkiej obecnie jesteśmy w stanie zaoferować remonty pomp pracujących w różnych gałęziach przemysłu.

Naprawa pomp hydroforowych

Jeśli chodzi o pompy hydroforowe, jesteśmy niekwestionowanymi liderami na rynku pod tym względem. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wszelkich potrzeb i wymagań, które stoją przed współczesnym rynkiem w tej dziedzinie. Na szczęście naprawa pomp hydroforowych w naszym wykonaniu przebiega nad wyraz sprawnie, a przede wszystkim z zastosowaniem najnowszych, najbardziej nowatorskich technologii i urządzeń pozwalających na bardzo precyzyjne, dokładne działanie. Działamy przy użyciu rozpuszczonych związków mineralnych, które sprawią, że pompy zatapialne czy pompy hydroforowe będą sprawdzać się w każdych, nawet najbardziej trudnych warunkach. Dowiedz się więcej na temat tego, z jakiego powodu warto skorzystać z naszych usług – niezależnie od tego, czy konieczna jest wymiana całego silnika, czy szereg napraw nieco mniej poważnych i mniej znaczących. Naprawa pomp głębinowych w naszym wykonaniu to bowiem inwestycja nad wyraz opłacalna.

Pompy hydroforowe – oddanie pompy do regeneracji

Niezależnie od tego, co doskwiera danej pompie lub pompom, zdecydowanie warto nam je powierzyć. Jeśli problem leży w zakresie przewodu zasilającego, będziemy w stanie temu sprostać. Jeśli konieczna jest wymiana całego silnika czy jakiekolwiek inne kwestie dręczące pompy hydroforowej, nie ma problemu – działamy sprawnie, z zachowaniem zarówno względów bezpieczeństwa, jak i całkowitego profesjonalizmu. Naprawa pomp głębinowych w całym zakresie ich budowy to nasza specjalność. Dzięki temu już niebawem będą mogły służyć wewnątrz studni kopanej, oczka wodnego czy w zalanej piwnicy, ponieważ dzięki naszej technologii izolacji samowulkanizujących ich sprawność jest znacznie wyższa, zarówno w przypadku stosunkowo nowych pomp hydroforowych, jak i tych będących w eksploatacji od dłuższego czasu. Jeśli ziarna piasku lub inne uszkodzenia mają zgubny wpływ na pompę, nie ma lepszego rozwiązania, niż udanie się do naszej firmy.

Naprawy pomp hydroforowych – niezawodność działania w wodzie

Dzięki nam wszelkie pompy hydroforowe mogą działać nad wyraz sprawnie niezależnie od tego, jakie usterki trzeba zredukować. Zajmujemy się naprawą pomp od bardzo długiego czasu, w związku z czym możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży; możemy również śmiało powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanymi liderami na rynku. Niezależnie od tego, w jaki sposób pompa uległa uszkodzeniu i czy ma sprawny silnik, z pewnością będziemy w stanie ją uratować, proponując drobne naprawy czy wymianę poszczególnych elementów w przypadku nieco bardziej znaczących usterek. Hydrofory regenerowane i naprawiane dzięki nam cieszą się znakomitą kondycją oraz świetną sprawnością działania. Zdecyduj się na regenerację pompy u nas – jest to doskonała inwestycja, ponieważ w niewielkiej cenie będziemy w stanie zaoferować kompleksowy przegląd, remont oraz wymianę części, które uległy awariom czy uszkodzeniom.

Pompy hydrauliczne – naprawa pomp hydraulicznych, regeneracja pomp hydraulicznych

Pompa hydrauliczna to urządzenie, które jest niezastąpione w szeroko pojętym przemyśle, a przy tym niezwykle wydajne. W naszym wyspecjalizowanym serwisie naprawa pompy głębinowej czy regeneracja pompy głębinowej charakteryzowała będzie się późniejszą stałą wydajnością. Wszystkie regenerowane przez nas silniki hydrauliczne przechodzą przez szczegółowy proces kontroli, gdzie sprawdzane są na specjalistycznym stanowisku do diagnostyki, dlatego wszyscy użytkownicy pomp głębinowych, które uległy całkowitemu zniszczeniu mogą być spokojni, ponieważ damy im drugie życie.

Pompy hydrauliczne m.in. pompy tłoczkowe są niezastąpiony źródłem maszyn budowlanych. Doskonale zdając sobie z tego sprawę, gwarantujemy szybki serwis urządzeń. Zarówno regeneracja pomp hydraulicznych, jak i sama hydraulika siłowa nie jest nam obca. Naprawiamy wszystko! Szybko i solidnie.

Zasady działania pompy hydraulicznej

Główna zasada pracy pomp hydraulicznych to zamiana energii mechanicznej w energię hydrauliczną. Z kolei sam silnik pompy może być napędzany powietrzem lub elektrycznie. Energia hydrauliczna w tego rodzaju urządzeniach wytwarzana jest za pomocą cieczy roboczej. Większość urządzeń przystosowane jest do pracy w jednym kierunku obrotowym. Ponadto wszystkie nowoczesne pompy hydrauliczne wyposażone są w zawory bezpieczeństwa. Główne zalety pompy hydraulicznej to:

 • wysoka wydajność
 • wszechstronność zastosowania
 • mnogość rodzajów
 • rzadko ulegają awarią.

W obecnym przemyśle hydraulika siłowa nie mogłaby prawidłowo działać bez zastosowania pomp hydraulicznych. Właśnie między innymi dlatego, urządzenia te są tak potrzebne i popularne.

Szukasz sprawdzony serwis pomp? Zapraszamy do kontaktu!

Podczas serwisu sprawdzane są wszystkie łożyska, tłoczki i inne materiały podlegajace wymianie. Przed przystąpieniem do prac zawsze dokonjemy diagnostyki urzadzenia. Nasz serwis pomp to gwarancja sprawnej maszyny na lata. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.