Oferta

Naprawa pomp

Naprawa Pomp Lublin

Jedną z często wykonywanych usług przez firmę Masz-Zap sp. z o.o. jest naprawa pomp – regeneracja, serwis, naprawy podzespołów, wymiana części – Lublin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy szybko i precyzyjnie zlokalizować usterkę a także dokonać właściwego remontu pompy urządzenia, które do nas trafi. Doświadczenie w regeneracji pomp wtryskowych Bosch – usługi firmy Masz-Zap sp. z o.o. na najwyższym poziomie.

Kompleksowe usługi w zakresie remontów pomp:

 • wirowych: odśrodkowych, helikoidalnych, diagonalnych, śmigłowych,
 • wyporowych: tłokowych (nurnikowych), skrzydełkowych, rotacyjnych (zębatych, śrubowych), naprawa pomp specjalnych.

Wykonujemy modernizacje pomp polegające na:

 • przebudowie komory dławicowej związanej z zabudową nowych uszczelnień mechanicznych czołowych w dotychczasowym miejscu pracy pakunku sznurowego,
 • nakładanie powłok kompozytowych w celu zabezpieczenia części pompy przed erozją , korozją, kawitacją w celu poprawienia pracy pompy (tj. wydajność, sprawność).

Najczęściej wykonywanymi częściami zamiennymi do pomp są:

 • nowe wały,
 • tuleje ochronne wałów,
 • tuleje dystansowe,
 • tarcze odciążające stałe i ruchome.

Najczęściej regenerowanymi częściami do pomp są:

 • wirniki,
 • kierownice,
 • korpusy,
 • kasety,
 • korpusy łożyskowe,
 • części uszczelnień mechanicznych.

Naprawa pomp wirowych jedno i wielostopniowych, pomp nurowych, wielotłoczkowych firm takich jak: Ochsner, KSB, Wortinghton, Grupa Powen – Wafapomp, Gabinetta, LEWA, Sigma – Lutin, Hydro-Vacuum, Tofama oraz innych producentów krajowych  i zagranicznych.

Każdorazowo remont lub naprawa pomp wykonywana jest przy użyciu oryginalnych części zamiennych, bądź przy akceptacji klienta – wykonywanych w naszym warsztacie na bazie najlepszych materiałów starając się jednocześnie, by dążenie do obniżenia kosztów usługi nie miało wpływu na pogorszenie jakości wykonywanych robót.
W  naszej  Firmie  remonty i naprawa pomp przeprowadzana jest w  oparciu o DTR oraz opracowane przez nas instrukcje  remontowe  dla  poszczególnych typów pomp na bazie wieloletnich doświadczeń.

Na bazie wieloletniego doświadczenia w remontach i naprawach pomp w chemii ciężkiej obecnie jesteśmy w stanie zaoferować remonty pomp pracujących w różnych gałęziach przemysłu.

Naprawa pomp hydroforowych

Jeśli chodzi o pompy hydroforowe, jesteśmy niekwestionowanymi liderami na rynku pod tym względem. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wszelkich potrzeb i wymagań, które stoją przed współczesnym rynkiem w tej dziedzinie. Na szczęście naprawa pomp hydroforowych w naszym wykonaniu przebiega nad wyraz sprawnie, a przede wszystkim z zastosowaniem najnowszych, najbardziej nowatorskich technologii i urządzeń pozwalających na bardzo precyzyjne, dokładne działanie. Działamy przy użyciu rozpuszczonych związków mineralnych, które sprawią, że pompy zatapialne czy pompy hydroforowe będą sprawdzać się w każdych, nawet najbardziej trudnych warunkach. Dowiedz się więcej na temat tego, z jakiego powodu warto skorzystać z naszych usług – niezależnie od tego, czy konieczna jest wymiana całego silnika, czy szereg napraw nieco mniej poważnych i mniej znaczących. Naprawa pomp głębinowych w naszym wykonaniu to bowiem inwestycja nad wyraz opłacalna.

 

Pompy hydroforowe – oddanie pompy do regeneracji

Niezależnie od tego, co doskwiera danej pompie lub pompom, zdecydowanie warto nam je powierzyć. Jeśli problem leży w zakresie przewodu zasilającego, będziemy w stanie temu sprostać. Jeśli konieczna jest wymiana całego silnika czy jakiekolwiek inne kwestie dręczące pompy hydroforowej, nie ma problemu – działamy sprawnie, z zachowaniem zarówno względów bezpieczeństwa, jak i całkowitego profesjonalizmu. Naprawa pomp głębinowych w całym zakresie ich budowy to nasza specjalność. Dzięki temu już niebawem będą mogły służyć wewnątrz studni kopanej, oczka wodnego czy w zalanej piwnicy, ponieważ dzięki naszej technologii izolacji samowulkanizujących ich sprawność jest znacznie wyższa, zarówno w przypadku stosunkowo nowych pomp hydroforowych, jak i tych będących w eksploatacji od dłuższego czasu. Jeśli ziarna piasku lub inne uszkodzenia mają zgubny wpływ na pompę, nie ma lepszego rozwiązania, niż udanie się do naszej firmy.

 

Naprawy pomp hydroforowych – niezawodność działania w wodzie

Dzięki nam wszelkie pompy hydroforowe mogą działać nad wyraz sprawnie niezależnie od tego, jakie usterki trzeba zredukować. Zajmujemy się naprawą pomp od bardzo długiego czasu, w związku z czym możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży; możemy również śmiało powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanymi liderami na rynku. Niezależnie od tego, w jaki sposób pompa uległa uszkodzeniu i czy ma sprawny silnik, z pewnością będziemy w stanie ją uratować, proponując drobne naprawy czy wymianę poszczególnych elementów w przypadku nieco bardziej znaczących usterek. Hydrofory regenerowane i naprawiane dzięki nam cieszą się znakomitą kondycją oraz świetną sprawnością działania. Zdecyduj się na regenerację pompy u nas – jest to doskonała inwestycja, ponieważ w niewielkiej cenie będziemy w stanie zaoferować kompleksowy przegląd, remont oraz wymianę części, które uległy awariom czy uszkodzeniom.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.