Oferta

Cięcie wodą

Cięcie wodą Lublin

Mamy przyjemność  zaoferować nasze usługi w zakresie cięcia materiałów strumieniem wody na maszynach firmy OMAX. Cięcie wodą umożliwia pracę na dowolnych materiałach, zaczynając od najtwardszych jak ceramika do miękkich jak pianki. Dzięki zastosowaniu strumienia wody o odpowiednio wysokim ciśnieniu możliwe jest bardzo  precyzyjne cięcie.

Usługa cięcia wodą

Usługa cięcie wodą realizowana jest na rzecz różnych klientów. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom, wykonując zlecenia różnego typu. Oferujemy pełen profesjonalizm, dokładność oraz krótkie terminy realizacji zlecenia. Usługę — cięcie wodą, proponujemy klientom z województwa mazowieckiego.

Park maszynowy do cięcia wodą:

Omax 55100 – powierzchnia stołu roboczego 1350 x 2450 mm (cięcie wodą na większej powierzchni jest możliwe ale wymaga indywidualnych uzgodnień). Cięcie wodą  dowolnych kształtów praktycznie wszystkich materiałów o grubości od 0,1 do 200 mm. Po cięciu otrzymujemy powierzchnię charakteryzującą się Ra o wartości nie mniejszej niż 4,0 (stożkowość 0,15 – 0,35 mm). Jakość otrzymanej po cięciu wodą powierzchni zależy od grubości materiału i prędkości cięcia.

Omax 80X – powierzchnia stołu roboczego 4000×2000 mm (ograniczony obszar do 4000×1730 mm z uwagi na pracę głowicy skrętnej). Dokładność cięcia do 0,1 mm w każdej części stołu roboczego. Dzięki wykorzystaniu głowicy skrętnej mamy możliwość kompensacji powstającej po cięciu wodą stożkowatości krawędzi. W pełni sterowana skrętna głowica A-Jet umożliwia precyzyjne cięcie wodą ukośnych krawędzi pod kątem pod kątem w zakresie 0 – 60°. wybranym przez użytkownika. Maksymalne pochylenie głowicy umożliwia wykonywanie otworów stożkowych oraz ich fazowanie. Szybsze cięcie w porównaniu do Omax 55100  dzięki pompie EnduroMAX.

Materiały które można ciąć strumieniem wody ze ścierniwem:

Stale konstrukcyjne:

 • stopowe nierdzewne i kwasoodporne,
 • narzędziowe nawet w stanie utwardzonym,
 • stale węglowe,

Stopy chromu i niklu,
Miedź i jej stopy,
Aluminium i jego stopy,
Tytan,
Molibden,
Materiały ceramiczne, ceramika techniczna, gresy, porcelana,
Materiały naturalne, granit, marmur,
Szkło lite i klejone,

Materiały które można ciąć samym strumieniem wody:

 • kompozyty  i tworzywa sztuczne PTFE,
 • guma i pianki,
 • drewno sklejka.

Potencjalne wykorzystanie cięcia wodą:

 • cięcie wodą detali do wszelkiego rodzaju prototypów maszyn i urządzeń gdzie wykonywane są elementy o nietypowych kształtach dla których tworzenie wykrojników jest nieopłacalne oraz wszędzie tam gdzie czas niezbędny jest krótki czas wykonania elementu.
 • cięcie wodą uszczelnień z gumy, tworzyw sztucznych, PTFE, korka.
 • cięcie wodą płytek ceramicznych, glazury, kamienia naturalnego, szkła, gresu.

Czas cięcia wodą jest funkcją następujących wielkości:

 • rodzaju materiału ciętego,
 • grubości materiału,
 • długości linii cięcia,
 • żądanej jakości powierzchni cięcia,

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji wykonanych poprzez cięcie wodą wykonanych na naszych maszynach, więcej możecie Państwo obejrzeć w naszej galerii, gdzie zapraszamy.

Wycinarka wodna Water Jet – Maszyny i cięcie wodą Lublin cnc.

Za pomocą wycinarki Water Jet idealnie można obrobić materiały wykonane ze szkła, kamienia, drewna czy metalu. Precyzyjne ciecie cnc umożliwia precyzyjne cięcie nawet najmniejszych i najbardziej wymagających kształtów.

Zapytanie ofertowe prosimy kierować  na adres: jwilantowicz@maszzap.com.pl lub info@maszzap.com.pl podając wyżej wymienione wielkości i (jeżeli posiadacie Państwo) rysunek wykonany w CAD. Kontakt – faksem na numer: +48 81 473 12 01 lub telefonicznie: +48 81 473 12 00 (wew. 73), kom: 665 077 008

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.