Oferta

Produkcja uszczelek

Uszczelki Wielokrawędziowe, grafitowe – Produkcja uszczelek

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku uruchomiliśmy produkcję następujących rodzajów uszczelek:

  • uszczelki płaskie,
  • uszczelki zamkowe,
  • uszczelki metalowe wielokrawędziowe,
  • uszczelki pod szkła płynowskazowe,
  • uszczelki okuwane wewnętrznie,
  • uszczelki nietypowe.

Uszczelki wykonywane są w zakresie średnic DN 15 do DN 1500. Do produkcji uszczelek stosujemy materiały bezazbestowe.

Jesteśmy w stanie podołać niemalże każdemu indywidualnemu zamówieniu, jak również doradzić lub zaprojektować Państwu odpowiedni rodzaj uszczelki dla określonych parametrów pracy.

Wycinanie uszczelek z płyt niezbrojonych oraz płyt grafitowych zbrojonych blachą perforowaną, jak również cięcie elementów z gumy, teflonu i innych miękkich materiałów realizujemy przy użyciu Przemysłowego Plotera Frezującego CNC – BPF 1520 wykorzystującego głowicę z nożem oscylacyjnym. Ploter wyposażony został w stół podciśnieniowy o obszarze roboczym X-1500, Y-2000, Z-200 mm. W obszarze 1m2 zainstalowano stół hybrydowy. Ploter BPF 1520 umożliwia także frezowanie: posiada wrzeciono o mocy 7 kW i 24000 rpm, płynną regulację prędkości posuwu i obrotów wrzeciona, chłodzenie mgłą olejową. Wyposażony dodatkowo w głowicę skanującą dotykową, moduł sterowania 3D oraz automatyczną korekcję długości narzędzia. Dzięki wykorzystaniu głowicy skanującej jesteśmy w stanie odtworzyć zdeformowaną lub uszkodzoną uszczelkę.

Uszczelki grafitowe, wielokrawędziowe – wysoka odporność uszczelnienia

Wszelkie nasze produkty, zarówno te z pierścieniem centrującym, jak i bez niego, są najwyższej jakości pod wieloma względami. Przede wszystkim każda uszczelka, którą produkujemy, cechuje się pełną efektywnością w trakcie uszczelniania, gwarantując stuprocentowe zabezpieczenie przed wszelkimi wyciekami. Jakość uszczelnień jest doceniana przez setki klientów, którzy decydują się każdego dnia na współpracę z nami. Naszym produktom niestraszne są skrajne temperatury oraz szeroki wachlarz naprężeń, a to dlatego, że są wykonane z wysokiej jakości materiału. Każda uszczelka cechuje się zachowaniem wszelkich norm oraz rynkowych standardów – w związku z tym jesteśmy zagwarantować uszczelki, płyty oraz wszelkie inne produkty odporne na działanie temperatur oraz wszelkich innych niesprzyjających czynników. Pod względem jakości kołnierzy, metalowego pierścienia, rdzenia i grafitu także są ewenementem na rynku. Już dziś zobacz, co mogą zaoferować Ci specjaliści pod względem uszczelek wielkokrawędziowych gwarantujących najwyższy standard uszczelnień.

Innym rodzajem uszczelek jakie produkujemy są uszczelki toczone – kształtowe.

Na naszych maszynach CNC :

  • Centrum Tokarsko – Frezarskie Okuma Multus B400 C2000
  • Pionowe Centrum Obróbcze LEADWELL V 60

Mamy możliwość toczenia materiałów i uzyskiwania kształtów wg rys. Bądź przesłanych wzorów:

  • krawędzie promieniowe, kuliste (wklęsłe, wypukłe),
  • kątowe.

Zewnętrzne średnice jakie możemy uzyskać ograniczają parametry obrabiarki – 710 mm.

Najczęściej stosowanymi materiałami do produkcji tego typu produktów są: miedź, aluminium, ARMCO, Grafit, PEEK, jak również wiele innych proponowanych przez klientów.

Przykładowy półfabrykat do produkcji uszczelek miedzianych

Uszczelki do uszczelniania z pierścieniem centrującym

Uszczelki wielokrawędziowe dzięki zastosowaniu pierścienia centrującego i rdzenia metalowego doskonale spełniają swoje zadanie – uszczelnianie. Warto wiedzieć, że mamy do czynienia z rozwiązaniem nad wyraz uniwersalnym sprawdzającym się nawet w wysokich ciśnieniach. Uszczelki z ruchomym pierścieniem centrującym charakteryzują się ogromną wytrzymałością, jak również znakomicie przemyślaną budową. Użycie metalowego rdzenia również jest rozwiązaniem ze wszech miar godnym uwagi, ponieważ wykazuje doskonałą współpracę z elementami pierścienia centrującego, zapewniając największą efektywność. Z tego powodu zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą – zachęcamy do kupna uszczelek, których zastosowanie jest nad wyraz szerokie. Są łatwe w montażu, jak i demontażu, a ich wymiary można dostosować do swoich potrzeb.

Uszczelki wielokrawędziowe – uszczelka wielokrawędziowa na błędy montażowe

Nie można zaprzeczyć, że oferowane przez nas produkty doskonale spełniają swoją rolę. Każda z uszczelek wykonana jest z nad wyraz wytrzymałych materiałów, dzięki którym wszelkie błędy montażowe będą mogły zostać zażegnane nie tylko bardzo szybko, ale i niezwykle sprawnie. Wszelkie żądania zaprzestania popełnionych błędów w bardzo sprawny sposób zostaną spełnione – jesteśmy co do tego pewni. Nasze uszczelki służą do niezwykle efektywnego poprawiania takowych i doskonale spełniają swoją rolę. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić do skorzystania z naszego obszernego asortymentu, by już niebawem móc cieszyć się zażegnaniem wszelkich montażowych błędów i pomyłek.


Uszczelki miedziane kątowe:

Uszczelki miedziane kształtowe:

Uszczelki kołnierzowe płaskie wykończone promieniowo:

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.