Oferta

Malowanie Proszkowe

Malowanie proszkowe Lublin, Puławy

Malowanie proszkowe to nowoczesna, efektywna technika malowania powierzchni, coraz częściej wykorzystywana w dekoracyjnym oraz antykorozyjnym wykańczaniu powierzchni metali. Zastępuje malowanie na mokro, zalecana przede wszystkim tam, gdzie odporność na warunki atmosferyczne, jakość i trwałość powłoki mają zasadnicze znaczenie. Nasza malarnia proszkowa wykonuje lakierowanie proszkowe elementów o zróżnicowanych kształtach i gabarytach, maksymalne wymiary detalu: L = 7500mm, B = 1400mm, H = 1700 mm, masa 500 kg.

Malowanie proszkowe wykonujemy w Puławach, jednak nasz zasięg działań obejmuje również Lublin. Kontakt do firmy: telefon – tel. +48 81 473 12 00. Pomożemy w każdej realizacji zamówienia klienta od małych metalowych elementów do wielkich gabarytów produktów stalowych. Nasze doświadczenie w branży malowania proszkowego i lakierowania proszkowego stali sprawia, że zaufało nam tysiące klientów. Zapraszamy, mamy konkurencyjne ceny w mieście Lublin i Puławy.

Lakiernia proszkowa dla Ciebie

Nasza lakiernia proszkowa świadczy usługi na rzecz różnych klientów. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, jak i firm. Malowanie proszkowe przeprowadzamy przy zastosowaniu profesjonalnych maszyn, zapewniając doskonałe rezultaty oraz wysoką trwałość.

Na czym to polega?

Malowanie proszkowe polega na nakładaniu na detal farby w postaci proszku metodą natrysku elektrostatycznego. Stosujemy dwie technologie „Korona” oraz „Tribo”. Kiedy malowanie proszkowe jest już wykonane, elementy poddawane są procesowi polimeryzacji w temperaturze 140-200 °C w którym następuje stopienie i utwardzenie powłoki. W zależności od temperatury czas utwardzania w piecu wynosi ok. 20 min. Grubość powłoki wynosi od 60-120 mikronów.

Co oferujemy?

Nasza lakiernia proszkowa w okolicach Lublina i Puław oferuje usługi: malowania proszkowego felg, detali stalowych, detali aluminiowych, odlewów, detali ocynkowanych, elementów konstrukcji stalowych, paneli ogrodzeniowych, balustrad, bram, elementów elewacji, akcesoriów oraz części samochodowych, zarówno stalowych, jak i aluminiowych oraz innych elementów zgodnie z potrzebami klienta.

Malarnia proszkowa wyposażona jest w zautomatyzowaną myjnię, suszarnię oraz nowoczesną instalację do malowania proszkowego (zespół przenośników podwieszanych, kabina do malowania, piec do polimeryzacji). Hala malarni proszkowej ma powierzchnię 600 m2.

Zanim wykonywane jest malowanie proszkowe, należy odpowiednio przygotować powierzchnię poprzez:

  • oczyszczenie strumieniowo-ścierne (w zależności od stanu elementu),
  • obróbkę odtłuszczająco – fosforanującą z możliwością wstępnego trawienia – dla stali,
  • obróbkę chemiczną – dla aluminium, celem nadania elementom odpowiedniej przyczepności farby proszkowej.

Nasza lakiernia proszkowa Lublin, Puławy w pracach wykorzystuje tylko wysokiej klasy środki, w tym ekologiczne farby proszkowe w dowolnych kolorach według palety RAL w różnym stopniu połyskowym i fakturach powłoki. Jesteśmy w stanie uzyskać bardzo wysoką jakość każdej tworzonej powłoki malarskiej – niezależnie od rodzaju efektu końcowego, na który zdecyduje się nasz klient. Nie stosujemy półśrodków, dzięki czemu każdy element zyskuje nie tylko nowy wygląd, ale także bardzo trwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Z przyjemnością sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy do Waszej dyspozycji Puławy, Lublin: info@maszzap.com.pl lub telefonicznie: +48 81 473 12 00 w. 79, kom: 609-140-753.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.