Przedsiębiorstwo Remontowe Maszyn i Armatury „Masz-ZAP” Sp. z o.o.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13,
24-110 Puławy
tel. +48 81 473 12 00 fax +48 81 473 12 01
info@maszzap.com.pl
Masz-ZAP » „Masz-ZAP” ma nowego Partnera

„Masz-ZAP” ma nowego Partnera

23 kwietnia został podpisany list intencyjny pomiędzy LOTOS Serwis a Przedsiębiorstwem Remontowym Maszyn i Armatury „Masz-ZAP” Sp. z o.o.

W ramach współpracy obie spółki zobowiązały się m. in. do wzajemnego wsparcia techniczno-sprzętowego oraz osobowego podczas prac, do wymiany doświadczeń i informacji technicznych oraz zadeklarowały wolę wspierania swoich działalności przez kierowanie uwagi swoich obecnych i potencjalnych klientów na możliwość realizacji planowanych przez nich projektów przy udziale drugiej strony listu.

lotos

 

 

 

 

– Cieszę że mogliśmy podpisać list intencyjny z tak dużą i renomowaną firmą jak LOTOS Serwis – powiedział Zenon Wojas, Prezes Zarządu „Masz-Zap”. – Jestem przekonany, że to porozumienie  stworzy nowe możliwości rozwoju obu firm.

– Bardzo pozytywnie oceniam podpisanie listu intencyjnego pomiędzy obiema firmami – podkreśla Grzegorz Błędowski, dyrektor ds. Techniki. – Oferty LOTOS Serwis i Masz-ZAP wzajemnie się uzupełniają, co będzie sprzyjać rozwojowi współpracy. Pozyskaliśmy partnera o dużych kwalifikacjach w zakresie remontów maszyn oraz, co dla nas istotne, w zakresie regeneracji i wytwarzania części zamiennych. LOTOS Serwis znalazł także rozwiązanie jak sprostać wymaganiom planowanego Postoju Remontowego Wiosna 2017 w zakresie zwiększonej ilości remontów armatury i maszyn.

– To jest pisemna deklaracja wzajemnej współpracy firm przy realizacji usług remontowych – mówi Tadeusz Zieliński, kierownik Zakładu Remontów LOTOS Serwis. – W szczególności liczymy na współpracę z Masz-ZAP w zakresie specjalistycznych remontów maszyn, urządzeń, armatury, zaworów bezpieczeństwa podczas najbliższego postoju remontowego Rafinerii Wiosna 2017.

To kredyt zaufania, który został udzielony wzajemnie przez obie firmy, zaakceptowany i sformalizowany przez obu Partnerów.